Grafická verze

Použité materiály

Řez eurohranolem

Materiál - eurohranol pro IV68

Použita je třívrstvá lepená lamela. Lamely jsou vyrobeny z čistého radiálního řeziva bez viditelných vad a kazů, suků, a fládru zapříčiňující odlupování dřeva vlivem slunce. Lepení ze tří vrstev zaručuje dosažení nejvyšší pevnosti a stálosti i v těch nejnáročnějších klimatických podmínkách.

Eurohranol - smrkEurohranol - dubEurohranol - meranti

Nabízíme na výběr z několika druhů dřevin:

 • smrk - ve dvou variantách provedení kvality vrchních lamel
  • bez podélného napojení - kvalita A - fix
  • s podélným napojením - kvalita B - napojení nemá vliv na kvalitu finálního výrobku, jedná se pouze o estetický rozdíl.
 • borovice a modřín
 • meranti - do naší země dovážená dřevina, pórovitá, podobná dubu
 • dub - velmi trvanlivá dřevina, poměrně drahá

Izolační skla

Izolační dvojskla (trojskla) jsou tvořena dvěma (třemi) tabulemi plochého skla, jejíž vzdálenost je vymezována různě širokými distančními profily. Nákres schématu okna

Ohýbaný distanční profil z nerezu či plastu je naplněn vysoušecím prostředkem, který zabraňuje kondenzaci vodních par v meziskelní dutině. 

Celoobvodové spojení skla distančním profilem je provedeno organickým, trvale plastickým tmelem, který působí jako bariéra proti pronikání vlhkosti do meziskelní dutiny. Vnější okraj izolačního skla je utěsněn trvale pružným tmelem s výbornými fyzikálně-mechanickými vlastnostmi.

Takto konstruovaná izolační dvojskla (trojskla) jsou odolná proti mechanickému namáhání - tlaku, nárazovému větru, vibracím. Aby izolační sklo mohlo plnit rozmanité funkce, kombinují se různé druhy plochého skla, čímž lze zajistit požadované vlastnosti tepelně izolační, protisluneční, zvukově izolační a bezpečnostní.

Skla jsou k dodání s tepelnou prostupností až U=1,1 W/m2K1.

Povrchová úpravaLogo firmy Adler

Adler - vodou ředitelné ekologické tlustovrstvé lazury pro povrchovou úpravu oken a dveří pro profesionální použití.

Stavebně truhlářské kování

Logo firmy Schachermayer

Logo firmy Maco

Maco Trend - stříbrné celoobvodové kování s mikroventilací

Schachermayer - stavební kování pro truhlářské výrobky

Okenní kliky

Přehled okenních klik Harmony:

Přehled barev okenních klik Harmony

Stínící technika

 • interiérové žaluzie horizontální, vertikální (hliníkové, dřevěné, látkové)
 • venkovní rolety (ovládané ručně i motorem).

  Obrázek žaluzie

Žaluzie mají všechny přednosti typu Euro, a navíc Vám dokonale zastíní interier. Toho je dosaženo velmi kvalitním dovřením lamel (které umožňuje tenký pásek na vytahování), excentrickým prostřižením otvoru, použitím hustšího žebříčku a většího množství lamel.

Výsledkem je opravdu dokonalá žaluzie, která v zavřeném stavu tvoří jednotnou plochu bez jakéhokoliv prostřihu a při otevření působí velmi zajímavě díky menší rozteči žebříčku.

Eurookna, dveře a interiéry kvalitně.